VSOA-FGGA heeft nieuwe voorzitter

Beste vrienden,

Op 29 januari werd ik verkozen tot nieuwe voorzitter van onze groep FGGA en opende er zich aldus een nieuwe bladzijde in de geschiedenis van onze groep.

Hoewel deze verkiezing op zijn minst gezegd atypisch was omdat ze omwille van de sanitaire crisis virtueel gehouden werd, is het met grote emotie, fierheid en erkenning dat ik deze nieuwe uitdaging in mijn syndicale loopbaan in de schoot van onze organisatie aanvaard heb.

Na zo’n 30 jaar samen met een gemotiveerde, dynamische en proactieve ploeg verschillende mandaten bekleed te hebben in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, heb ik dus beslist mij nog meer in te zetten voor onze  groep. Die is zoals jullie weten actief binnen de gewestelijke, gemeenschappelijke en federale sectoren en dankzij onze talrijke actoren neemt ons ledenaantal jaar na jaar toe, dit was zelfs het geval in het probleemjaar 2020.
Ik verzeker jullie dat ik mijn mandaat zal uitoefenen in een sfeer van stabiliteit en continuïteit en essentiële waarden zal stimuleren zoals vertrouwen, solidariteit tussen de sectoren en transparantie in de schoot van ons beheerorgaan, het vast bureau.

Zelfs al heeft iedere sector van onze groep zijn specificiteit, dan moet de hoofddoelstelling die al onze beslissingen en acties inspireert eerst en vooral het behoud van de belangen en het welzijn van onze leden zijn.

Tijdens de uitoefening van mijn mandaat wil ik in het bijzonder aandacht besteden aan twee belangrijke hefbomen van onze syndicale werking : de communicatie en de vorming. Om dit te verwezenlijken zal er een perfecte samenwerking vereist zijn met ons Algemeen Secretariaat en ik ben ervan overtuigd dat we zullen kunnen rekenen op zijn waardevolle en constructieve ondersteuning op talloze vlakken.

Tot slot hebben wij beslist om deze website nieuw leven in te blazen, jullie zullen er heel wat info in vinden met betrekking tot de actualiteit van onze sectoren. Aarzel vooral niet om ons jullie suggesties mee te delen, zodat wij er een nog betere tool van kunnen maken.

Welkom op onze website, surf er eens lekker door !

Onze website maakt gebruik van cookies. Dit helpt ons om je een betere gebruikerservaring te bieden en laat ons ook toe onze website te optimaliseren.  Door verder te surfen, stem je in met het gebruik hiervan.

Meer infoSluiten